Predaj a prenájom

Predaj a prenájom

Smartpoint s.r.o. zabezpečuje komplexné služby od vybavenia povolení a rozhodnutí pri štandardných, nadmerných a nadrozmerných prepravách, zabalenia tovaru pred prepravou, špeciálneho uchytenia bremena vrátane zabezpečenia sprievodných vozidiel. Vďaka množstvu kontaktov po celej Európe je zabezpečené pohotové riešenie problémov, ktoré môžu počas prepravy vzniknúť. Nepretržitá komunikácia zamestnancov s vodičmi je zabezpečená prostredníctvom mobilných telefónov a satelitných navigačných systémov. 

Spoločnosť ponúka do prenájmu kancelárske priestory v administratívnej budove v priemyselnej časti Malaciek a súčasne aj v priemyselnom areáli vo Veľkých Levároch, vzdialených 8 km od Malaciek. V okolí našich budov sa nachádzajú skladové priestory a rozsiahle pozemky, ktoré sa dajú využiť na parkovanie nákladných áut. Areály sú k dispozícií na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom. Priestory sú vhodné pre logistiku ako aj obchodné aktivity. Objekty poskytujú výbornú polohu na trase Bratislava – Malacky, rýchly prístup na diaľnicu D2. 

Spoločnosť tiež poskytuje do prenájmu priestranný areál na parkovanie vozidiel a kamiónov a skladovacie priestory v obci Gajary a Záhorská Ves, ležiacich len niekoľko km od okresného mesta Malacky s dobrou dostupnosťou na diaľničný privádzač. Objekt skladovacích priestorov je vybavený nakladacou rampou, má dobrý prístup pre nakladanie/vykladanie/parkovanie kamiónov. Priestor sa dá variabilne usporiadať/deliť podľa požiadaviek klienta. Hladká betónová podlaha umožňuje jednoduchú manipuláciu vysokozdvižnými vozíkmi. Priestory sú vhodné na veľkosklady, logistiku a pod. 

Ak potrebujete zakúpime a zapožičiame Vám náves alebo príves. 

Zaujali sme Vás?

Neváhajte nás kontaktovať
Kontaktné informácie

Názov firmy
IČO
IČ DPH

Sídlo firmy a
Fakturačná adresa,
prevádzka 

Číslo účtu v tvare IBAN

Smartpoint s.r.o.
43 938 680
SK 20 22 535735

Továrenská 2396/15
901 01 Malacky
Slovenská republika

SK4911000000002623861068

Ekonomické oddelenie
Oddelenie disponentov

Disponent
Telefón
E-mail

Richard Bilko
+421 (0) 905 43 53 17

Scroll to Top